معرفی شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا)

بیانیه ماموریت

شرکت توسعه سامانه‌های‌ هوشمند بلوط با نشان تجاری «دارا»، مأموریت خود را ایجاد راهکارهای پایدار مبتنی بر فناوری‌های مالی برای بهبود قدرت خرید و ایجاد رضایت اقتصادی برای خانواده‌های ایرانی تعریف کرده است. این شرکت با عرضه راهکارهای نوآورانه مبتنی بر تکنولوژی‌های مالی (فینتک) در پی تسهیل تجربه خرید اعتباری و جذاب‌نمودن خرید نقدی برای مردم ایران و کسب‌وکارهای کشور است.

 

  • دارا برای خلق تجربه‌ای خوشایند برای مشتریان خود، طیف گسترده‌ و متنوعی از فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان را به شبکه پذیرندگی خود جذب می‌نماید تا پاسخگوی نیازهای متفاوت بخش‌های جامعه باشد.
  • دارا نه تنها به دنبال ایجاد رضایت برای خانواده‌ها است بلکه از طریق ایجاد خدمات فنی و بازاریابی برای پذیرندگان خود به دنبال افزایش رونق کسب‌وکارها و ارائه خدمات تأمین مالی خاص برای آن‌ها است.
  • دارا در تلاش است با ایجاد روابط استراتژیک با بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های پرداخت، و استارتاپ‌های حوزه فینتک، شبکه‌ ارتباطی خود در اکوسیستم فناوری مالی خود را تقویت نماید تا بهترین تجارب را برای مشتریان خود در لایه مشتریان نهایی،‌ کسب‌وکارها و شرکای مالی خود ایجاد نماید.
  • دارا با دیدگاهی انسان‌مدارانه و منصفانه به دنبال رضایت تمامی ذی‌نفعان خود و در رأس آن مشتریان نهایی است و معتقد است توسعه اقتصادی در پایه مشارکت همگانی آحاد جامعه محقق شد که کلیه تلاشگران در این عرصه از منافع آن بهره‌مند خواهند شد.

تاریخچه فعالیت دارا

۱۳۹۷/۱۱/۲۷

تاسیس دارا

۱۳۹۸/۱۲/۲۷

امضای قرارداد با بانک ملی ایران

۱۳۹۹/۳/۱

افتتاح دفتر باغ موزه قصر

۱۳۹۹/۱۲/۱۰

لانچ محصول یارا

تمامی حقوق برای شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) محفوظ می‌باشد.

صندوق پیشنهادات و انتقادات

لطفا اطلاعات فرم را تکمیل و سپس ارسال بفرمایید . با سپاس

در حال ارسال

با اطلاعات خود وارد شوید

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟