دارا کارت دارا از طریق برخی بانک‌های معتبر کشور به سازمان‌ها و کسب و کارها، راهکارهای مالی اعتباری ارائه می‌کند. با اطمینان خاطر تامین مالی کنید

بانک‌های طرف قرارداد

دارا با همکاری بانک های معتبر، تسهیلات کم بهره سهل الوصول را برای کارمندان سازمانها فراهم آورده است که در شبکه متنوع فروشندگان قابل استفاده است. این سامانه علاوه بر ارائه تسهیلات متنوع، شرایط منحصر بفردی را برای دارندگان کسب و کار فراهم کرده است تا با تامین مالی خرید و فروش با آسودگی خاطر گردش مالی خود را بهبود ببخشند.

بانک ملی ایران


شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط در اسفند ماه ۱۳۹۸ موفق به امضای قرارداد با بانک ملی ایران شده است. سامانه دارا از طریق بانک ملی ایران با سازمان‌های مختلف قرارداد امضا می‌نماید و به کاربران سازمان‌ها کارت اعتباری خرید با سرشماره‌های بانک ملی ایران اعطا می‌کند. از سوی دیگر بانک ملی ایران، سامانه دارا را در بازپرداخت تعهدات به فروشندگان یاری می‌کند.

بانک شهر


بانک شهر با سهام‌داری شهرداری‌های تهران یکی از بانک‌هایی است که دارا در حال برگزاری جلسات و توافقات همکاری با آنهاست. دارا به منظور عقد قرارداد و جهت تامین مالی مربوط به ارائه محصول داراکارت به سازمان‌های طرف قرارداد، در حال انجام مذاکرات با بانک شهر است و در حال حاضر این تعاملات پیشرفت خوبی در راستای عقد قرارداد با این بانک معتبر کشور را به همراه داشته است.

بانک سامان


دارا به منظور عقد قرارداد همکاری و جهت تامین مالی مربوط به ارائه محصول داراکارت و داراتامین به سازمان‌ها و کسب و کارهای طرف قرارداد، در حال انجام مذاکرات با بانک سامان به عنوان نوآورترین بانک خصوصی ایران است و در حال حاضر این تعاملات پیشرفت خوبی در راستای عقد قرارداد با این بانک معتبر کشور را به همراه داشته است.

بانک خاورمیانه


بانک خاورمیانه یکی از بانک‌های موفق خصوصی در زمینه بانکداری شرکتی است. دارا به منظور عقد قرارداد همکاری و جهت تامین مالی مربوط به ارائه محصول داراکارت و داراتامین به سازمان‌ها و کسب و کارهای طرف قرارداد، در حال انجام مذاکرات با بانک خاورمیانه است و در حال حاضر این تعاملات پیشرفت خوبی در راستای عقد قرارداد با این بانک معتبر کشور را به همراه داشته است.

بانک کارآفرین


بانک کارآفرین بانکی موفق در زمینه بانکداری شرکتی است که به تازگی با تغییر رویکرد به راهکارهای نوآورانه مالی روی آورده است. دارا به منظور عقد قرارداد همکاری و جهت تامین مالی مربوط به ارائه محصول داراکارت و داراتامین به سازمان‌ها و کسب و کارهای طرف قرارداد، در حال انجام مذاکرات با بانک کارآفرین است و در حال حاضر این تعاملات پیشرفت خوبی در راستای عقد قرارداد با این بانک معتبر کشور را به همراه داشته است.

بانک صادرات


بانک صادرات بانک عامل صتدوق بازنشستگی است و در حال حاضر بسیاری از مستمری گیران و صاحبین حساب را تحت پوشش دارد. دارا به منظور عقد قرارداد همکاری و جهت تامین مالی مربوط به ارائه محصول داراکارت و داراتامین به سازمان‌ها و کسب و کارهای طرف قرارداد، در حال انجام مذاکرات است و در حال حاضر این تعاملات پیشرفت خوبی در راستای عقد قرارداد با این بانک معتبر کشور را به همراه داشته است.

تمامی حقوق برای شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) محفوظ می‌باشد.

صندوق پیشنهادات و انتقادات

لطفا اطلاعات فرم را تکمیل و سپس ارسال بفرمایید . با سپاس

در حال ارسال

با اطلاعات خود وارد شوید

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟