دارا کارت تا ده برابر ودیعه خود، به کارمندان سازمانتان اعتبار خرید بدهید. دارا با مشارکت بانک‌های معتبر، به سازمان‌ها وام با کارمزد اندک اعطا می‌کند.

برای دریافت وام سازمانی(اعتبار خرید کالا و خدمات) فرم زیر را پر کنید.

راهکار مالی داراوام

دارا به پشتوانه تعدادی از بانک‌های مطرح کشور سامانه‌ای را ایجاد کرده‌است تا کارمندان و بازنشستگان سازمان‌ها، شرکت‌ها و ادارات بتوانند به پشتوانه حقوق ماهانه‌ی خود بدون پیچیدگی‌های دریافت وام‌های بانکی و در کوتاه‌ترین زمان، از امکان خرید اقساطی با کارمزد اندک برخوردار شوند.
سازمان یا شرکت شما با عقد قرارداد با دارا می‌تواند به راحتی تا ۱۰ برابر بودجه رفاهی تخصیصی به طرح، از دارا برای کارمندان خود اعتبار خرید دریافت کند. بازپرداخت تسهیلات دریافتی، طی دوازده قسط ماهانه و از طریق برداشت از محل حقوق کارمندان انجام می‌گیرد.

شرایط دریافت وام سازمانی دارا

  • این وام سازمانی اعتباری به میزان ۱۰ برابر مبلغ سپرده است که جهت تخصیص به کارمندان به سازمان اعطا می‌شود.
  • این میزان اعتبار در ۱۰ ماه اول قرارداد و با دوره بازپرداخت ۲۱ ماهه به سازمان تعلق می‌گیرد.
  • به عنوان مثال اگر سازمان ۱۰۰ میلیون تومان بودجه‌ی رفاهی برای کارمندان خود در نظر گرفته باشد و آن را در بانک سپرده گذاری کند امکان دریافت وام برابر یک میلیارد تومان را خواهد داشت تا در ۱۰ ماه اول هر ماه ۱۰۰ میلیون تومان به کارمندان خود اختصاص دهد و کارمزد کل دوره ۱۳.۶ درصد خواهد بود.

شرایط دریافت وام سازمانی دارا

  • این وام سازمانی اعتباری به میزان ۱۰ برابر مبلغ سپرده است که جهت تخصیص به کارمندان به سازمان اعطا می‌شود.
  • این میزان اعتبار در ۱۰ ماه اول قرارداد و با دوره بازپرداخت ۲۱ ماهه به سازمان تعلق می‌گیرد.
  • به عنوان مثال اگر سازمان ۱۰۰ میلیون تومان بودجه‌ی رفاهی برای کارمندان خود در نظر گرفته باشد و آن را در بانک سپرده گذاری کند امکان دریافت وام برابر یک میلیارد تومان را خواهد داشت تا در ۱۰ ماه اول هر ماه ۱۰۰ میلیون تومان به کارمندان خود اختصاص دهد و کارمزد کل دوره ۱۳.۶ درصد خواهد بود.

ویژگی‌های منحصر به فرد داراکارت

بهره‌مندی از جامعه بزرگ فروشندگان

دریافت وام سازمانی به اعتبار بانک‌های معتبر

میزان سپرده به سلیقه سازمان

مراحل دریافت داراوام

۱

تخصیص بودجه در بانک عامل

سازمان‌ها یک دهم بودجه‌ی مد نظر خود را که برای وام به کارمندان در نظر گرفته‌اند در بانک عامل سپرده‌گذاری می‌کنند.

۲

ارائه تضامین

با ارائه ضمانت‌های لازم از طرف سازمان به بانک، اعتبار مورد نظر جهت تخصیص به کارمندان به سازمان تعلق می‌گیرد.

۳

صدور کارت برای کارمندان

در مرحله‌ی بعد کارت اعتباری دارا با شماره‌ی بانک عامل برای کارمندان صادر می‌گردد.

۴

بازپرداخت وام با کسر حقوق ماهانه کارمندان

بازپرداخت وام با کسر از حقوق کارمندان توسط سازمان به حساب مرجع دارا واریز خواهد شد.

۵

پرداخت ماهانه کارمزد

این قرارداد طی دو سال بین دارا و سازمان عقد می‌شود و در صورت رضایت کارفرما قرارداد مجدد تکرار خواهد شد.

فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات

برای دریافت تسهیلات سازمانی دارا ثبت نام کنید.

سازمان‌هایی که به ما اعتماد کردند

سوالات متداول

در سامانه دارا، افراد (عموماً کارمندان و بازنشستگان سازمان‌ها و ادارات و شرکت‌ها) اعتبار خرید (تسهیلات) کم‌بهره دریافت می‌کنند و می‌توانند این اعتبار را برای خرید کالا و خدمات از فروشندگان طرف قرارداد سامانه مصرف کنند. این مسئله به افزایش قابل توجه قدرت خرید کارمندان سازمان‌ها می‌انجامد و رضایت افراد سازمان از خدمات رفاهی محل کارشان را افزایش می‌دهد. از طرف دیگر به میزان فروش و سهم از بازار فروشندگان طرف قرارداد می‌افزاید.

بله. سامانه دارا به نحوی طراحی شده است که کلیه اشخاص حقیقی امکان پیوستن به طرح دارا و بهره‌مند کردن کارمندان/بازنشستگان خود از مزایای آن را دارند.

ملزومات عضویت در سامانه دارا برای سازمان‌های مختلف متفاوت است و پس از بررسی شرایط سازمان توضیح داده می‌شود. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط تماس بگیرید.

سامانه دارا محدودیتی برای اعطای اعتبار به کارمندان سازمان‌ها ندارد و سازمان‌ها خود تصمیم می گیرند که به چه تعداد و با چه میزان اعتبار عضو دارا شوند. شرکت بلوط موظف است به تمام اعضای سازمان با هر تعداد خدمات رسانی کند

سازمان می‌تواند با درگیری منابع بسیار اندک در قیاس با سایر طرح‌های در دسترس (یک دهم کل اعتبار تخصیصی)، برای کارمندان و بازنشستگان خود اعتبار خرید کم‌بهره ایجاد کند. این کاربران همینطور بر روی خریدهای غیراعتباری خود در سامانه دارا امتیازهای نقدی بسیار جذابی دریافت می‌کنند. سایر مزایای عضویت در دارا در وبسایت و بخش تسهیلات سازمانی قابل مشاهده است.

بله. شرکت بلوط طرف قرارداد بانک‌های معتبری از جمله ملی و بانک شهر است و ضمن این قرارداد مسئول اجرای طرح دارا و مدیریت سامانه دارا و انعقاد قراردادها و مدیریت آن‌ها با پذیرندگان و سازمان‌ها تحت نظارت بانک است.

بله. در صورت تخصیص وجهی مشخص به طرح توسط سازمان و رعایت باقی شرایط قرارداد، بانک ملی ایران با همکاری شرکت بلوط تا ۱۰ برابر این مبلغ اعتبار خرید در اختیار کاربران معرفی شده از طرف سازمان قرار می‌دهند. تخصیص این اعتبار تابع زمان‌بندی‌ها و قواعد مشخص شده در قرارداد خواهد بود که شرکت بلوط مسئول مذاکره آن است و می‌توانید باقی جزئیات را از شرکت بلوط استعلام کنید.

در این فاز اینگونه مقرر شده که سازمان‌ها یا اقدام به ارائه ضمانت‌نامه بانکی مبنی بر بازپرداخت اقساط تسویه اعتبار کنند، و یا اگر حساب حقوق پرسنلی آن‌ها در بانک ملی ایران مستقر است، نسبت به ارائه درخواست کسر از حقوق مستقیم از حساب کاربران اقدام نمایند.

بانک ملی ایران در سامانه دارا نقش نظارتی و عاملیتی دارد. به این معنا که بر کلیه تراکنش‌های سامانه و اعتبارهای تخصیصی نظارت می‌کند و همینطور اطمینان حاصل می‌کند که تضامین نقد شونده کافی به منظور پرداخت مطالبات فروشندگان در سامانه اخذ شده است. کافی‌است ما را به سازمان خود معرفی کنید و اطلاعات تماس افراد مرتبط در سازمان را در اختیار ما بگذارید. ما اطلاعات لازم را به سازمان ارائه می‌کنیم تا در مورد ملحق شدن به سامانه دارا تصمیم‌گیری کنند. در صورت مثبت بودن تصمیم سازمان (که تا به حال همواره حاصل شده‌است) شما و همه همکارانتان با فرآیندی بسیار ساده کارت دارا و اعتبار کم‌بهره دریافت خواهید کرد.

بله. شرکت بلوط طرف قرارداد بانک ملی است و ضمن این قرارداد مسئول اجرای طرح دارا و مدیریت سامانه دارا و انعقاد قراردادها و مدیریت آن‌ها با فروشندگان و سازمان‌ها تحت نظارت بانک است.

بله. یکی از شعب بانک ملی به منظور مدیریت امور مربوط به دریافت اقساط و ضمانت‌های لازم از سازمان معرفی خواهد شد.

بله. بانک ملی ایران به صورت مشترک با شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط، اعتبار خرید کم‌بهره دارا را به داراکارت اعضای سازمان تخصیص خواهد داد.

بانک ملی ایران خود (به انضمام شرکت بلوط و سازمان) یکی از طرف‌های قرارداد سه‌جانبه با سازمان است.

اصولاً بانک ملی ایران در قرارداد سه‌جانبه نقش نظارتی دارد و وجه تخصیصی توسط سازمان و اقساط تسویه اعتبار به حسابی پرداخت می‌شوند که به کلی تحت کنترل بانک است و در صورت رعایت مفاد قرارداد، وجه تخصیصی توسط سازمان در انتهای دوره قرارداد (پس از کسر معوقات و جریمه‌ها) به سازمان عودت داده می‌شود.

تمامی حقوق برای شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) محفوظ می‌باشد.

صندوق پیشنهادات و انتقادات

لطفا اطلاعات فرم را تکمیل و سپس ارسال بفرمایید . با سپاس

در حال ارسال

با اطلاعات خود وارد شوید

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟