با عضویت در شبکه بزرگ فروشندگی دارا، فروش خود را افزایش دهید. عضوی از جامعه‌ی بزرگ فروشندگان دارا شوید.

نحوه عملکرد دارا برای فروشندگان

شرکت سامانه‌های هوشمند بلوط(دارا) با همکاری بانک‌های معتبر ایران به تعداد بسیار زیادی از هموطنان، مثل کارمندان سازمان‌ها و ادارات و بازنشستگان و … اعتبار خرید با کارمزد اندک می‌دهد که تنها برای خرید کالا و خدمت ازفروشنده‌های این سامانه قابل استفاده هستند و بیرون از آن نقد نمی‌شود و مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. به زبان دیگر ما با همکاری بانک‌ها برای تعداد زیادی از هموطنانمان قدرت خرید کالا و خدمت ایجاد کرده و مصرف آن را به فروشنده‌های این سامانه منحصر کرده‌ایم.

مزایای فروش در دارا

بدون نیاز به افتتاح حساب جدید

مورد تایید بانک‌های معتبر

تعداد بالای کاربران فعال

مراحل پیوستن به فروشندگان دارا

۱

ثبت نام و درخواست عضویت

فروشندگان کالا و خدمات می‌توانند برای پیوستن به دارا فرم ثبت نام را تکمیل کنند یا برای اطلاعات بیشتر با دارا تماس بگیرند.

۲

برگزاری جلسه

پس از تکمیل فرم ثبت نام، دارابا شما تماس گرفته و جلسه‌ای برای توافق بر سر درصد کارمزد و زمان تسویه تنظیم می‌کند.

۳

عقد قرارداد با دارا

پس از برگزاری جلسات و توافق شما و دارا و ارسال مدارک مورد نیاز قرارداد همکاری ما بسته می‌شود.

۴

عکاسی و معرفی فروشگاه شما

دارا بعد از عقد قرارداد و عکاسی، اطلاعات کامل فروشگاه شما را در یک صفحه اختصاصی به مشتریان نمایش می‌دهد.

برای عضویت در جامعه بزرگ فروشندگان دارا ثبت نام کنید.

برخی از برندهای معتبر دارا

فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات

سوالات متداول

شما می‌توانید درخواست عضویت خود را در وبسایت دارا ثبت کنید. کارشناسان ما اطلاعات لازم جهت عضویت در دارا را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین می‌توانید تفاهم‌نامه‌ای که کارشناسان فروش ما برای شما ارسال می‌کنند را تکمیل نمایید. سپس مستندات قرارداد برای شما ارسال می‌شود و بعد از تکمیل مدارک و امضای قرارداد، به عنوان فروشنده کالا یا ارائه‌دهنده خدمات (پذیرندگان) به کاربران دارا معرفی می‌شوید.

بانک ملی ایران در سامانه دارا نقش نظارتی و عاملیتی دارد. به این معنا که بر کلیه تراکنش‌های سامانه و اعتبارهای تخصیصی نظارت می‌کند و همینطور اطمینان حاصل می‌کند که تضامین نقدشونده کافی به منظور پرداخت مطالبات پذیرندگان در سامانه اخذ شده است.

خیر، شما برای انجام فروش نیازی به استفاده از گوشی تلفن همراه هوشمند ندارید. اتصال به اینترنت در فروشگاه نیز فقط در زمان ثبت درخواست عودت مورد نیاز خواهد بود.

این امکان وجود دارد و ساز و کار ارسال درخواست انجام تبلیغات مستقیم، در پنل پذیرندگی دارا برای شما فراهم شده و توضیحات تکمیلی خدمت شما ارائه شده است.

بله. شما حتی در صورت پذیرندگی دارا، می‌توانید به عنوان یک سازمان به دارا پیوسته و امکان دریافت اعتبار خرید با بهره کم را برای کلیه کارکنان خود فراهم کنید. به منظور اطلاع از شرایط دریافت این اعتبار خرید، به وبسایت دارا مراجعه کرده و یا با پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

هنگامی که خریدی با داراکارت انجام شود، رسید آن توسط پایانه فروش پذیرنده چاپ خواهد شد. علاوه بر این پذیرندگان محترم می‌توانند با دسترسی به پنل پذیرندگی، تراکنش‌های موفق و ثبت شده را مشاهده کنند.

اصولاً نیازی به این شناسایی نیست و لزومی ندارد در این مورد نگرانی داشته باشید. فرآیند خرید انجام شده توسط کاربران دارا هیچ تفاوتی با خرید سایر مشتریان نخواهد داشت.

در این صورت با پشتیبانی شرکت پرداخت الکترونیک طرف قرارداد (که پوز را در اختیار شما قرار داده) تماس حاصل بفرمایید.

شما می‌توانید برای پیگیری این موضوع مشکل خود را در پنل پذیرنده ثبت کنید و کارشناسان سامانه دارا به آن رسیدگی می‌کنند و در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

خیر، امور قراردادهای شرکت بلوط در صورت دریافت درخواست فسخ قرارداد از شما، مقدمات فسخ قرارداد را فراهم نموده و نتیجه را به شما اعلام می‌کند. کلیه مطالبات شما از محل طرح دارا نیز طبق زمان‌بندی مقرر با شما تسویه خواهد شد.

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین رسید تراکنش‌های سامانه دارا و تراکنش‌های نمایش داده شده در پنل پذیرندگی، فرم اعلام مغایرت را در پنل پذیرندگی تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به این مسئله رسیدگی کنند.

در پنل پذیرنده، گزارش‌های فروش به تفکیک شعب قابل دسترسی هستند.

گزارش‌های مالی هر شعبه از قبیل میزان فروش،تاریخچه تراکنش‌ها و … در پنل پذیرنده قابل مشاهده است. دستورالعمل استفاده از پنل در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تمامی حقوق برای شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) محفوظ می‌باشد.

صندوق پیشنهادات و انتقادات

لطفا اطلاعات فرم را تکمیل و سپس ارسال بفرمایید . با سپاس

در حال ارسال

با اطلاعات خود وارد شوید

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟