عضوی از جامعه بزرگ فروشندگان دارا شوید

با عضویت در شبکه بزرگ فروشندگی دارا٬ فروش خود را افزایش دهید.

نحوه عملکرد دارا برای فروشندگان

شرکت سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) با همکاری بانک‌های معتبر ایران به تعداد بسیار زیادی از هموطنان، مانند کارمندان سازمان‌ها، ادارات، بازنشستگان و ... اعتبار خرید با کارمزد اندک می‌دهد که تنها برای خرید کالا و خدمت از فروشندگان این سامانه قابل استفاده هستند و بیرون از آن امکان نقدشوندگی ندارند و مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. به بیان دیگر ما با همکاری بانک‌ها برای تعداد زیادی از هموطنانمان قدرت خرید کالا و خدمت ایجاد کرده و مصرف آن را به فروشنده‌های این سامانه منحصر کرده‌ایم.

مزایای فروش در دارا

تعداد بالای کاربران فعال

مورد تایید بانک‌های معتبر

بدون نیاز به افتتاح حساب جدید

مراحل پیوستن به فروشندگان دارا

عکاسی و معرفی فروشگاه شما

دارا بعد از عقد قرارداد و عکاسی، اطلاعات کامل فروشگاه شما را در یک صفحه اختصاصی به مشتریان نمایش می‌دهد.

عکاسی و معرفی
فروشگاه شما

عقد قرارداد با دارا

پس از برگزاری جلسات و توافق شما و دارا و ارسال مدارک مورد نیاز قرارداد همکاری ما بسته می‌شود.

عقد قرارداد با دارا

برگزاری جلسه

پس از تکمیل فرم ثبت نام، دارابا شما تماس گرفته و جلسه‌ای برای توافق بر سر درصد کارمزد و زمان تسویه تنظیم می‌کند.

برگزاری جلسه

ثبت نام و درخواست عضویت

فروشندگان کالا و خدمات می‌توانند برای پیوستن به دارا فرم ثبت نام را تکمیل کنند یا برای اطلاعات بیشتر با دارا تماس بگیرند.

ثبت نام و
درخواست عضویت

این ها شرکای تجاری ما هستند

سوالات متداول

نقش بانک ملی ایران در دارا چیست؟
بانک ملی ایران در سامانه دارا نقش نظارتی و عاملیتی دارد. به این معنا که بر کلیه تراکنش‌های سامانه و اعتبارهای تخصیص یافته نظارت می‌کند و همین‌طور اطمینان حاصل می‌کند که تضامین نقدشونده کافی به منظور پرداخت مطالبات پذیرندگان در سامانه اخذ شده است.
آیا برای فروش به عنوان فروشنده کالا و خدمات دارا نیاز به تلفن همراه هوشمند دارم؟
خیر، شما برای انجام فروش نیازی به استفاده از گوشی تلفن همراه هوشمند ندارید. اتصال به اینترنت در فروشگاه نیز فقط در زمان ثبت درخواست عودت مورد نیاز خواهد بود.
چطور می‌توانم در سایت دارا تبلیغات بیشتری انجام دهم؟
این امکان وجود دارد و ساز و کار ارسال درخواست انجام تبلیغات مستقیم، در پنل پذیرندگی دارا برای شما فراهم شده و توضیحات تکمیلی خدمت شما ارائه شده است.
آیا فروشندگان کالا و خدمات (پذیرندگان) می‌توانند تسهیلات کم‌بهره دارا دریافت کنند؟ شرایط دریافت این تسهیلات چیست؟
بله. شما حتی در صورت پذیرندگی دارا، می‌توانید به عنوان یک سازمان به دارا پیوسته و امکان دریافت اعتبار خرید با بهره کم را برای کلیه کارکنان خود فراهم کنید. به منظور اطلاع از شرایط دریافت این اعتبار خرید، به وب‌سایت دارا مراجعه کرده و یا با پشتیبانی شرکت دارا تماس حاصل فرمایید.
چطور مطمئن باشم خرید مشتری با داراکارت انجام شده است؟
هنگامی که خریدی با داراکارت انجام شود، رسید آن توسط پایانه فروش پذیرنده چاپ خواهد شد. علاوه بر این پذیرندگان محترم می‌توانند با دسترسی به پنل پذیرندگی، تراکنش‌های موفق و ثبت شده را مشاهده کنند.
چگونه می‌توانم متوجه شوم که مشتری مراجعه کننده، کاربر سامانه دارا است؟
اصولاً نیازی به این شناسایی نیست و لزومی ندارد در این مورد نگرانی داشته باشید. فرآیند خرید انجام شده توسط کاربران دارا هیچ تفاوتی با خرید سایر مشتریان نخواهد داشت.
در صورتی که داراکارت بر روی پایانه فروش (دستگاه پوز) عمل نکرد چه اقدامی انجام دهیم؟
در این صورت با پشتیبانی شرکت پرداخت الکترونیک طرف قرارداد (که دستگاه پوز را در اختیار شما قرار داده) تماس حاصل بفرمایید.
چطور می‌توانم یکی از فروشندگان کالا و خدمات دارا باشم؟
شما می‌توانید درخواست عضویت خود را در وب‌سایت دارا ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما اطلاعات لازم جهت عضویت در دارا را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین می‌توانید تفاهم‌نامه‌ای که کارشناسان فروش ما برای شما ارسال می‌کنند را تکمیل نمایید. سپس مستندات قرارداد برای شما ارسال می‌شود و بعد از تکمیل مدارک و امضای قرارداد، به عنوان فروشنده کالا یا ارائه‌دهنده خدمات (پذیرندگان) به کاربران دارا معرفی می‌شوید.
اگر واریز اقساط به حساب من عقب افتاد باید چه‌کار کنم؟
شما می‌توانید برای پیگیری این موضوع مشکل خود را در پنل پذیرنده ثبت کنید و کارشناسان سامانه دارا به آن رسیدگی می‌کنند و در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.
آیا پذیرنده باید در صورت فسخ قرارداد خسارتی به شرکت پرداخت کند؟
خیر، امور قراردادهای شرکت دارا در صورت دریافت درخواست فسخ قرارداد از شما، مقدمات فسخ قرارداد را فراهم نموده و نتیجه را به شما اعلام می‌کند. کلیه مطالبات شما از محل طرح دارا نیز طبق زمان‌بندی مقرر با شما تسویه خواهد شد.
مغایرت در میزان فروش نمایش داده شده در پنل پذیرندگی و رسید تراکنش‌ها به چه صورت قابل پیگیری و حل خواهد بود؟
در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین رسید تراکنش‌های سامانه دارا و تراکنش‌های نمایش داده شده در پنل پذیرندگی، فرم اعلام مغایرت را در پنل پذیرندگی تکمیل کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به این مسئله رسیدگی کنند.
چگونه از میزان فروش هر شعبه مطلع شوم؟
در پنل پذیرنده، گزارش‌های فروش به تفکیک شعب قابل دسترسی هستند.
نحوه‌ی گزارش‌گیری فروش و مطالبات برای پذیرنده در سامانه دارا به چه صورت هست؟
گزارش‌های مالی هر شعبه از قبیل میزان فروش، تاریخچه تراکنش‌ها و … در پنل پذیرنده قابل مشاهده است. دستورالعمل استفاده از پنل در اختیار شما قرار می‌گیرد.