افزایش فروش با دارا

دارا از طریق بانک ملی ایران به کارمندان سازمان‌ها و ادارات و بازنشتگان اعتبار خرید کالا و خدمات کم‌بهره اعطا می‌کند که این اعتبار فقط در برای خرید از فروشندگان کالا و خدمات دارا قابل استفاده است و منجر به افزایش فروش صاحبین کسب‌و‌کار خواهد شد.

برای بهره‌مندی از خدمات دارا کافیست فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایید.

دارا برای کارمندان

علاوه بر شرکت‌ها، کارمندان نیز می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات دارا ثبت نام کنند و ما از طریق ارتباط با مسئولان سازمان، مذاکرات لازم جهت شروع همکاری را آغاز خواهیم نمود.

بانک‌های طرف قرارداد دارا

دارا با همکاری بانک‌های معتبر کشور راهکارهای مالی جذاب و سودآوری را به صورت همه‌جانبه و به نفع تمامی اقشار جامعه ارائه نموده‌ است.

دارا برای کسب و کارها

فروشندگان به دلیل مراجعه بالای دارندگان کارت‌های اعتباری دارا برای خرید و به واسطه تامین اعتبار توسط بانک‌های طرف قرارداد دارا، بدون ریسک فروش خود را چندین برابر می‌کنند.

دارا ارائه‌دهنده راهکارهای مالی و اعتباری

dolor

تامین مالی خرید و فروش جهت بهبود گردش مالی کسب‌وکارها

افزایش فروش کسب‌وکارها به واسطه تخصیص اعتبارخرید به کارمندان
darsad

ارائه راهکار‌های اعتباردهی خرید کالا و بهره‌مندی از خدمات متنوع با کارمزد اندک

داراتامین: تامین مالی فروش و خرید

در این محصول اعتباری، عمده‌فروش با ارائه تضامین مورد قبول بانک عامل، امکان بهره‌مندی خرده‌فروش‌های مشتری خود از اعتبار خرید و بازپرداخت اقساطی آن را فراهم می‌کند. با استفاده از ماشین حساب داراتامین از میزان و شرایط وام مطلع شوید. در صورت تمایل فرم ثبت نام داراتامین را پرکنید تا برای شروع همکاری با شما تماس حاصل کنیم.

پنل‌های مدیریت حساب

دارا جهت شفاف‌سازی تراکنش‌های مالی برای هر یک از دسته مخاطبان پنل مدیریت حساب جداگانه‌ای طراحی کرده است. دارندگان کارت‌های اعتباری می‌توانند در قالب موبایل کارت دارا اعتبار و تراکش و امتیازات خرید خود را مشاهده کنند و همچنین فروشندگان، سازمان‌ها و بانک‌ها نیز می‌توانند اطلاعات نقل و انتقالات مالی را از پنل‌های اختصاصی خود مشاهده و پیگیری کنند.

یاراکارت: اعتبار خرید با کارمزد صفر

دارا در این طرح وامی کوتاه‌مدت با کارمزد صفر درصد به سازمان‌ها ارائه می‌کند. به طوری که با ارائه تضامین مورد نیاز توسط سازمان، یاراکارت در اختیار کارمندان قرار می‌گیرد و می‌توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های یارا تهیه کنند. در صورت تمایل فرم ثبت نام یاراکارت را پرکنید تا برای شروع همکاری با سازمان شما تماس حاصل کنیم.

دارندگان کسب و کار

دارا قدرت خرید مصرف‌کنندگان را افزایش داده تا فروشندگان دارا فروش بیشتر و مطمئن‌تری را تجربه ‌کنند و معاملات اقتصادی با سرعت بیشتر به گردش خود ادامه می‌دهد. فروشندگان کالا و خدمات می‌توانند با ثبت نام و عضویت در جامعه بزرگ فروشندگان دارا با مراحعه دارندگان کارت‌های اعتباری دارا فروش خود را چندیدن برابر کنند.

داراکارت: تسهیلات سازمانی با کارمزد اندک

  با ارائه تضامین مورد نیاز توسط سازمان‌های دولتی و خصوصی، داراکارت در اختیار کارمندان قرار می‌گیرد و می‌توانند کالا و خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های دارا تهیه کنند. با استفاده از ماشین حساب دارا از میزان و شرایط وام مطلع شوید. فرم ثبت نام داراکارت را پرکنید تا برای شروع همکاری با سازمان شما تماس حاصل کنیم.

فروشگاه‌ها و خدمات دارا

دارا به منظور معرفی فروشگاه‌های کالا و خدمات عضو خود به کاربران، دایرکتوری تهیه نموده که اطلاعات کاملی از آنها در اختیار دارندگان کارت‌های اعتباری دارا باشد. علاوه بر این فروشگاه اختصاصی دارا با نام داراشاپ این امکان را ایجاد کرده است تا کاربران بدون مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، کالا و خدمات مورد نظر خود را تهیه کنند.

فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات

تمامی حقوق برای شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) محفوظ می‌باشد.

صندوق پیشنهادات و انتقادات

لطفا اطلاعات فرم را تکمیل و سپس ارسال بفرمایید . با سپاس

در حال ارسال

با اطلاعات خود وارد شوید

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟