خدمات دارا برای کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی

شرکت خود را به ما معرفی کنید تا پس از عقد قرارداد با سازمانتان از اعتبار خرید کالا و خدمات دارا بهره مند شوید.

انواع طرح‌های اعتباری دارا برای کارمندان

کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی طرف قرارداد دارا می‌توانند از طریق طرح‌های اعتباری کوتاه‌ مدت و بلند مدت دارا نسبت به خرید کالا و خدمات از طریق فروشندگان کالا و ارائه‌دهندگان خدمات طرف قرارداد دارا اقدام نمایند.

users-612e40b213a746bed8c3c9800f637ee4

دارا وام
(خرید اقساطی)

معرفی محصول
yara-cart

طرح یارا
(اعتبار کوتاه مدت)

معرفی محصول

ویژگی‌های منحصر به فرد دارا کارت

بدون نیاز به ضامن

بازپرداخت مبلغ خرید در پایان ماه یا طی اقساط

بهره مندی از تنوع بالای فروشندگان

سوالات متداول

دارا چیست؟
شما می‌توانید در دارا اعتبار خرید با کارمزد اندک یا بدون کارمزد دریافت ‌کنید و با آن کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از فروشندگان دارا خریداری نمایید. در صورتی که سازمان شما به دارا پیوسته باشد، برای دریافت این اعتبار خرید نیازی به مراجعه به بانک، معرفی ضامن و تشکیل پرونده نخواهید داشت. خدمات دارا به صورت انفرادی نیز به زودی ارائه خواهد شد. شما علاوه بر دریافت اعتبار خرید با کارمزد اندک داراوام و یا دریافت اعتبار بدون کارمزد طرح اعتباری کوتاه‌مدت، می‌توانید موجودی کارت خود را افزایش دهید.
آیا سامانه دارا قابل اعتماد است؟
شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط، طراح و مجری سامانه دارا، توسط تیمی خوش‌نام و باسابقه تاسیس و مدیریت می‌شود. ولی به منظور تأمین خاطر حداکثری و ۱۰۰ درصدی همه ذینفعان سامانه دارا، شرکت بلوط این سامانه را با همکاری بانک ملی ایران راه‌اندازی کرده است و این بانک بر روی کلیه قراردادهای منعقد شده و همه تراکنش‌های انجام شده در سامانه، کنترل و نظارت کامل دارد.
آیا سامانه دارا امن است؟
اعتبارهای خرید در سامانه دارا، تحت نظر بانک ملی ایران تخصیص پیدا می‌کنند. از طرف دیگر کلیه تراکنش‌های سامانه دارا تحت نظر بانک ملی ایران صورت می‌پذیرند. علاوه ‌بر‌این، حساب‌های استفاده شده در سامانه دارا برای پرداخت به پذیرندگان و دریافت وجوه از کاربران و سازمان‌ها تحت کنترل کامل بانک ملی ایران است.
مزایای اصلی عضویت در دارا برای کاربران چیست؟
در سامانه دارا، می‌توانید بدون مراجعه به بانک و معرفی ضامن و تشکیل پرونده، اعتبار خرید با کارمزد اندک داراکارت دریافت کنید و این اعتبار را در ۱۲ قسط ماهانه بازپرداخت نمایید. همچنین با دریافت یاراکارت می‌توانید بدون کارمزد از فروشندگان کالا و خدمات دارا خرید کنید و ماه بعد هزینه آن را از حقوق خود بپردازید.
آیا این کارت شبیه به کارت‌های هدیه برای یک بار استفاده است؟
خیر. این کارت تا تاریخ انقضاء معتبر است و هم اعتبار دریافتی به آن واریز می‌شود و می‌تواند بعداً نیز برای دریافت اعتبار استفاده شود و هم صاحب کارت می‌تواند با واریز وجه و خرید با آن، از امتیازات ویژه دارا بهره‌مند شود.
چرا در حال حاضر دریافت اعتبار تنها برای کارمندان و بازنشستگان سازمان‌ها و ادارات و شرکت‌ها ممکن است؟
امکان دریافت اعتبار دارا به زودی برای همه افراد (و نه فقط افراد با درآمد ثابت) محقق خواهد شد. واقعیت این است که اجرایی کردن این کار نیاز به همراهی کامل بانک‌های عامل خواهد داشت و اندکی زمان خواهد برد. لذا اگر در استخدام یا بازنشسته سازمان، اداره یا شرکت مشخصی نیستید یا سازمان شما به هر دلیلی مایل به پیوستن به دارا نیست، به زودی امکان دریافت اعتبار دارا به صورت مجزا و غیرسازمانی برای شما فراهم خواهد شد. به جای عضویت فردی در دارا، از طریق سازمانتان به دارا بپیوندید. در این صورت فرآیندها بسیار ساده‌تر می‌شود و نیازی به مراجعه بانکی و ضامن و … نخواهد بود. کارت را با اعتباری با بهره ناچیز دریافت می‌کنید و اقساط ماهانه آن بدون بهره و در درازمدت از محل حقوق شما کسر می‌شود.

این ها شرکای تجاری ما هستند