شرکت خود را به ما معرفی کنید تا پس از عقد قرارداد با سازمانتان از اعتبارات خرید کالا و خدمات دارا بهره‌مند شوید. خدمات دارا برای کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی

انواع کارت‌های اعتباری دارا برای کارمندان

کارمندان سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی طرف قرارداد دارا می‌توانند از طریق داراکارت و یاراکارت از فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات طرف قرارداد دارا بهره‌مند شوند.

یارا کارت

دارا کارت

ویژگی‌های منحصر به فرد دارا

بهره مندی از تنوع بالای فروشندگان

پرداخت اتوماتیک اقساط از حقوق

بدون نیاز به ضامن و وثیقه

برای دریافت تسهیلات سازمانی دارا ثبت نام کنید.

سوالات متداول

شما می‌توانید در دارا اعتبار خرید با کارمزد اندک یا بدون کارمزد دریافت ‌کنید و با آن کالاها و خدمات مورد نیاز خود را از فروشندگان دارا خریداری کنید. در صورتی که سازمان شما به دارا پیوسته باشد، برای دریافت این اعتبار خرید نیازی به مراجعه به بانک، معرفی ضامن و تشکیل پرونده نخواهید داشت. خدمات دارا برای افراد مستقل نیز به زودی ارائه خواهد شد. شما علاوه بر دریافت اعتبار خرید با کارمزد اندک داراکارت و یا دریافت اعتبار بدون کارمزد یارا، می‌توانید موجودی کارت خود را افزایش دهید و به ازای خرید از پذیرندگان دارا، امتیاز نقدی بگیرید و از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان و تخفیف‌ها و جشنواره‌ها بهره‌مند شوید.

شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط، طراح و مجری سامانه دارا، توسط تیمی خوش‌نام و باسابقه راه‌اندازی شده و مدیریت می‌شود. ولی به منظور تأمین خاطر حداکثری و ۱۰۰درصدی همه ذینفعان سامانه دارا، شرکت بلوط این سامانه را با همکاری بانک ملی ایران راه‌اندازی کرده است و این بانک بر روی کلیه قراردادهای منعقد شده و همه تراکنش‌های انجام شده در سامانه، کنترل و نظارت کامل دارد.

اعتبارهای خرید در سامانه دارا، تحت نظر بانک ملی ایران تخصیص پیدا می‌کنند. از طرف دیگر کلیه تراکنش‌های سامانه دارا تحت نظر بانک ملی ایران صورت می‌پذیرند. علاوه‌بر‌این، حساب‌های استفاده شده در سامانه دارا برای پرداخت به پذیرندگان و دریافت وجوه از کاربران و سازمان‌ها تحت کنترل کامل بانک ملی ایران است.

در سامانه دارا، می‌توانید بدون مراجعه به بانک و معرفی ضامن و تشکیل پرونده، اعتبار خرید با کارمزد اندک داراکارت دریافت کنید و این اعتبار را در ۱۲ قسط ماهانه بازپرداخت نمایید. همچنین با دریافت یاراکارت می‌توانید بدون کارمزد از فروشندگان کالا و خدمات دارا خرید کنید و ماه بعد هزینه آن را از حقوق خود بپردازید.

خیر. این کارت تا تاریخ انقضاء معتبر است و هم اعتبار دریافتی به آن واریز می‌شود و می‌تواند بعداً نیز برای دریافت اعتبار استفاده شود، و هم صاحب کارت می‌تواند با واریز وجه به آن و خرید با آن، از امتیازات ویژه دارا بهره‌مند شود

امکان دریافت اعتبار دارا به زودی برای همه افراد (و نه فقط افراد با درآمد ثابت) محقق خواهد شد. واقعیت این است که اجرایی کردن این کار نیاز به همراهی کامل بانک‌های عامل خواهد داشت و اندکی زمان خواهد برد. لذا اگر در استخدام یا بازنشسته سازمان یا اداره یا شرکت مشخصی نیستید و یا سازمان شما به هر دلیلی مایل به پیوستن به دارا نیست، اولاً به راحتی می‌توانید استفاده از سایر خدمات دارا (از جمله امتیازات عمومی و خدمات ویژه باشگاه) را آغاز کنید، و ثانیاً به زودی امکان دریافت اعتبار دارا به صورت مجزا و غیر سازمانی برای شما فراهم خواهد شد. به جای عضویت فردی در دارا، از طریق سازمانتان به دارا بپیوندید. در این صورت همه فرآیندها بسیار ساده‌تر می‌شود و نیازی به مراجعه بانکی و ضامن و … نخواهد بود. کارت را با اعتباری با بهره ناچیزدریافت می‌کنید و اقساط ماهانه آن بدون بهره و در درازمدت از محل حقوق شما کسر می‌شود.

تمامی حقوق برای شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) محفوظ می‌باشد.

صندوق پیشنهادات و انتقادات

لطفا اطلاعات فرم را تکمیل و سپس ارسال بفرمایید . با سپاس

در حال ارسال

با اطلاعات خود وارد شوید

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟