دارا کارت برای دریافت یاراکارت و خرید کالا و خدمات با کارمزد صفر ثبت‌نام کنید سازمان شما این امکان را فراهم کرده تا از خدمات دارا استفاده کنید ثبت نام

راهکار مالی یاراکارت

به طور کلی دریافت مساعده با پیچیدگی‌های اداری همراه است یا ممکن است سازمان نقدینگی کافی برای پرداخت نداشته باشد. دارا در طرح یاراکارت با عقد قرارداد با سازمانتان به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید وام کوتاه مدت با مقادیر کم و بدون کارمزد دریافت کنید.

شما می‌توانید با اعتبار یاراکرت خود در شبکه پذیرندگی معرفی شده خرید کرده و بازپرداخت آن را تا ۳۰ روز بعد انجام دهید. همچنین یاراکارت شما تا ۱۲ ماه به صورت خودکار پس از هر بار تسویه، مجددا شارژ می‌شود.

ویژگی‌های منحصر به فرد دارا

dolor

بهره مندی از تنوع بالای فروشندگان
indexsds

پرداخت اتوماتیک از محل حقوق
darsad

دریافت وام بدون نیاز به ضامن و وثیقه

مراحل دریافت یاراکارت

۲

تایید سازمان

با ارائه ضمانت‌های لازم از طرف سازمان به بانک، اعتبار مورد نظر جهت تخصیص به کارمندان به سازمان تعلق می‌گیرد.

۴

خرید از فروشندگان

دارندگان کارت‌های اعتباری می‌توانند برای خرید از فروشگاه‌های کالا و خدمات دارا اقدام کنند.

۶

شارژ اتوماتیک ماهانه کارت در ۱۲ ماه

بعد از هر بار استفاده از کارت، مبلغ کارت مجددا تا سقف میزان توافق شده شارژ می‌گردد.

۱

تکمیل فرم ثبت نام توسط کارمندان

کارمندان سازمان‌ها می‌توانند سازمانشان را به ما معرفی کنند و ما با مسئول سازمان ارتباط برقرار خواهیم کرد.

۳

صدور کارت برای کارمندان

در مرحله‌ی بعد کارت اعتباری دارا با شماره‌ی بانک عامل برای کارمندان صادر می‌گردد.

۵

کسر اتوماتیک مبلغ از حقوق ماه بعد

اعتبار تخصیص داده شده به صورت اتوماتیک از حقوق ماه بعد کارمندان کسر خواد شد.

سوالات متداول

پذیرندگان یارا در ۱۱ دسته‌ در صفحه اصلی یارا explore.daracredit.com/yara نمایش داده شده‌اند که هر یک از این دسته‌ها نیز خود شامل زیردسته‌هایی هستند که شما را در یافتن پذیرنده‌ی مورد نظر کمک خواهند کرد. همچنین می‌توانید با جستجوی عبارت مورد نظر خود، پذیرندگان مربوطه را جستجو و شناسایی کنید. اگر با جستجوی واژه یا عبارت مورد نیاز پذیرنده مورد نظر را نیافتید، عبارات و واژه‌های معادل یا نزدیک به آن را جستجو کنید.

هریک از پذیرندگان یارا دارای یک صفحه اختصاصی است که با مراجعه به آن می‌توانید به اطلاعات پذیرنده (فروشنده کالاها و خدمات) دسترسی پیدا کنید. این اطلاعات شامل معرفی کلی پذیرنده، اطلاعات تماس و آدرس، ساعات کاری و آدرس وبسایت و شبکه‌های اجتماعی است. شما می‌توانید با توجه به نحوه پرداخت هر پذیرنده ( آنلاین – آفلاین) خرید کنید.

با موبایل کارت شما می‌توانید از موجودی کارت و سوابق تراکنش خود مطلع شوید و از طریق بارکدخوان موبایل کارت به راحتی و بدون نیاز به کارت مبلغ مورد نیاز خود را جهت خرید پرداخت نمایید.

پرداخت با یارا کارت به سه مدل انجام می‌شود، پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی شاتوت، پرداخت با موبایل کارت از طریق QR Code پذیرنده و خرید از طریق دستگاه کارتخوان (POS).
برای اطلاع دقیق‌تر از نحوه پرداخت با یاراکارت به صفحه‌ی روش‌های پرداخت مراجعه کنید.

بله، شما می‌توانید هر بار موبایل کارت را از طریق آدرس m.daracredit.com/mobilecard باز کنید و یا یک‌بار بعد از باز کردن لینک از طریق تنظیمات مرورگر گوشی تلفن همراه خود -با سیستم عامل اندروید و iOS – آن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید و از این پس به صورت اپلیکیشن آن را در اختیار داشته باشید.
Open the Link –> Add to Home Screen

با مراجعه به موبایل کارت و وارد کردن کد ملی خود جهت شناسایی کدی به تلفن همراه شما ارسال می‎‌شود. با وارد کردن کد وارد موبایل کارت می‌شوید و می‌توانید یاراکارت خود را به موبایل کارت اضافه کنید. برای اضافه کردن یارا کارت شماره کارت، رمز دوم و CVV2 را به همراه تاریخ انقضا در موبایل کارت وارد کنید.

• پایانه‌های فروش (POS)
شما می‌توانید با در دست داشتن یاراکارت خود در فروشگاه‌های منتخبی که پایانه فروش شرکت‌های فناوا، سداد و به پرداخت ملت دارند همانند پرداخت با کارت‌های بانکی عمل نمایید. یاراکارت خود را در دستگاه کارتخوان کشیده و پس از درج و تایید مبلغ قابل پرداخت رمز کارت خود را وارد کنید
• موبایل کارت دارا (QR Code)
با این روش شما می‌توانید پس از خرید از پذیرنده، از طریق موبایل کارت، QR Code پذیرنده را اسکن کرده و به سادگی و بدون نیاز به کارت پرداخت را انجام دهید. با استفاده از گوشی هوشمند خود، موبایل کارت را از آدرس m.daracredit.com/mobilecard باز کرده و وارد حساب دارای خود شوید. سپس با بارکدخوان QR Code پذیرنده را اسکن کرده و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

• درگاه پرداخت اینترنتی شاتوت
برای خرید از پذیرندگانی که سایت فروشگاهی آنلاین دارند شما می‌توانید در هنگام تسویه سبد خرید با انتخاب درگاه پرداخت شاتوت و وارد کردن اطلاعات یارا کارت خود، پرداخت را انجام دهید. پس از انتخاب درگاه شاتوت در صفحه پرداخت شماره یاراکارت، کد cvv2، تاریخ اعتبار کارت و رمز کارت را وارد نموده و پرداخت کنید

فروشگاه‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات

برای درخواست یاراکارت از سازمانتان فرم ثبت نام زیر را پر کنید

ارتباط بیشتر با دارا

ارسال پیام آنلاین

با ارسال پیام آنلاین با ما در ارتباط باشید. در اسرع وقت پاسحگوی شما خواهیم بود.

تماس تلفنی

با شماره ۰۲۱-۷۱۴۰۰۱۴۲ تماس بگیرید. ما برای پاسخ به سوالات شما در خدمتیم.

تمامی حقوق برای شرکت توسعه سامانه‌های هوشمند بلوط (دارا) محفوظ می‌باشد.

صندوق پیشنهادات و انتقادات

لطفا اطلاعات فرم را تکمیل و سپس ارسال بفرمایید . با سپاس

در حال ارسال

با اطلاعات خود وارد شوید

جزئیات خود را فراموش کرده اید؟