اعتبار خرید کالا و خدمات با کارمزد صفر

در طرح یارا شما میتوانید اعتبار خرید کوتاه مدت و بدون کارمزد دریافت نمایید.

اعتبار خرید کوتاه‌ مدت

طرح یارا به واسطه همکاری بین دارا و شبکه گسترده پذیرندگان دارا، بدون نیاز به تأمین مالی پیاده‌سازی می‌شود و در قالب آن اشخاص حقیقی و یا کارمندان و مستمری‌بگیران شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات خصوصی و دولتی می‌توانند اعتبار خریدی با سقف مشخص و کوتاه‌ مدت و با کارمزد صفر را به منظور خرید کالا و خدمات از شبکه پذیرندگان دریافت کنند.
سازمان‌ها با ارائه تضامین مورد نیاز و عضویت در این طرح، به کارمندان خود داراکارت اعطا می‌کنند و کارمندان سازمان‌ها با اعتبار خود می‌توانند در شبکه پذیرندگی معرفی‌شده خرید کرده و بازپرداخت آن را در پایان ماه انجام دهند. همچنین اعتبار داراکارت آن‌ها بازگشت‌پذیر است و تا پایان قرارداد به صورت خودکار پس از هر بار تسویه، مجددا شارژ می‌شود.

ویژگی‌های منحصر به فرد طرح یارا

افزایش قدرت خرید کارمندان در طی ماه

کاهش فشار مالی بر سازمان

اعطای مساعده بدون پیچیدگی اداری

شرایط دریافت طرح یارا

• تضامین با توجه به مبلغ اعتبار درخواستی سازمان مشخص می‌شود.
• محدودیتی برای تعیین مبلغ اعتبار داراکارت کارمندان وجود ندارد و شرکت مبلغ آن را مشخص می‌کند.
•به جز هزینه های صدور کارت و زیر ساخت که در ابتدای دوره قرارداد از کاربر دریافت می شود٬ هیچ گونه کارمزد یا بهره ای از ایشان دریافت نمی شود.

شارژ مجدد کارت

داراکارت بعد از تسویه بلافاصله شارژ می‌شود و این فرآیند خر ماه تا پایان قرار داد ادامه دارد 

شارژ مجدد کارت

بازپرداخت اعتبار مصرفی

کاربران اعتبار مصرف شده را در سر رسید بازپرداخت می کنند

بازپرداخت
اعتبار مصرفی

خرید از فروشندگان کالا و خدمات

در این طرح کارمندان می‌توانند از لحظه تخصیص اعتبار از فروشندگان کالا و خدمات دارا خرید کنند.

خرید از فروشندگان
کالا و خدمات

صدور کارت برای کارمندان

داراکارت با اعتبار مشخص که توسط سازمان تعیین شده است برای کارمندان صادر می‌شود.

صدور کارت
برای کارمندان

پرداخت هزینه کارت

با توجه به اینکه صدور این کارت سود و یا کارمزدی ندارد تنها مبلغی اندک و مشخص جهت تشکیل پرونده اعتباری از کارمندان دریافت می‌شود.

 

پرداخت هزینه کارت

ارائه تضامین

جهت دریافت داراکارت، فرآیند با درخواست سازمان و ارائه تضامین شرکتی به منظور تایید و صحه‌گذاری آغاز می‌شود.

 

ارائه تضامین

برای دریافت دارا کارت و اعتبار کوتاه مدت یارا ثبت نام کنید

اینها شرکای تجاری ما هستند

سوالات متداول

چگونه می‌توانم ‌فروشنده کالا یا خدمت مورد نیازم را پیدا کنم؟

پذیرندگان دارا در ۱۱ دسته‌ در صفحه اصلی یارا explore.daracredit.com/yara نمایش داده شده‌اند که هر یک از این دسته‌ها نیز خود شامل زیردسته‌هایی هستند که شما را در یافتن پذیرنده‌ی مورد نظر کمک خواهند کرد. همچنین می‌توانید با جستجوی عبارت مورد نظر خود، پذیرندگان مربوطه را جستجو و شناسایی کنید. اگر با جستجوی واژه یا عبارت مورد نیاز پذیرنده مورد نظر را نیافتید، عبارات و واژه‌های معادل یا نزدیک به آن را جستجو کنید.

چگونه با پذیرنده مورد نظرم و شرایط خرید از آن آشنایی پیدا کنم؟
هریک از پذیرندگان دارا، دارای یک صفحه اختصاصی است که با مراجعه به آن می‌توانید به اطلاعات پذیرنده (فروشنده کالاها و خدمات) دسترسی پیدا کنید. این اطلاعات شامل معرفی کلی پذیرنده، اطلاعات تماس و آدرس، ساعات کاری و آدرس وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی است. شما می‌توانید با توجه به نحوه پرداخت هر پذیرنده (آنلاین – آفلاین) خرید خود را انجام دهید.
موبایل کارت چیست و چه کمکی به من می‌کند؟
با موبایل کارت شما می‌توانید از موجودی کارت و سوابق تراکنش خود مطلع شوید و از طریق بارکد خوان موبایل کارت به راحتی و بدون نیاز به کارت مبلغ مورد نیاز خود را جهت خرید پرداخت نمایید.
چگونه با داراکارت از پذیرنده مورد نظرم خرید کنم؟
پرداخت با دارا کارت به سه مدل انجام می‌شود، پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی شاتوت، پرداخت با موبایل کارت از طریق QR Code پذیرنده و خرید از طریق دستگاه کارت‌خوان (POS). برای اطلاع دقیق‌تر از نحوه پرداخت با داراکارت به صفحه‌ی روش‌های پرداخت مراجعه کنید.
آیا موبایل کارت دارا قابلیت نصب روی موبایل من را دارد؟
بله شما می‌توانید هر بار موبایل کارت را از طریق آدرس m.daracredit.com/mobilecard باز کنید و یا یک‌بار بعد از باز کردن لینک از طریق تنظیمات مرورگر گوشی تلفن همراه خود -با سیستم عامل اندروید و iOS – آن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید و از این پس به صورت اپلیکیشن آن را در اختیار داشته باشید. Open the Link –>Add to Home Screen
چگونه در موبایل کارت ثبت نام کنم؟
با مراجعه به موبایل کارت و وارد کردن کد ملی خود، کدی جهت شناسایی به تلفن همراه شما ارسال می‎شود. با وارد کردن کد وارد موبایل کارت می‌شوید و می‌توانید داراکارت خود را به موبایل کارت اضافه کنید. برای اضافه کردن یارا کارت شماره کارت، رمز دوم و CVV2 را به همراه تاریخ انقضا در موبایل کارت وارد کنید.
در صورت بروز مشکل در کارکرد موبایل کارت و یا در فرآیند خرید با کجا تماس بگیرم؟
تمام تلاش ما بر آن است که بروز مشکل یا اختلال در کارکرد موبایل کارت را به حداقل برسانیم اما در صورت هرگونه اختلال در موبایل کارت با شماره پشتیبانی ۷۸۱۴۲-۰۲۱ تماس بگیرید تا در اسرع وقت در جهت رفع این مشکل اقدام کنیم.
آیا می‌توانم کالا/خدمت خریداری شده را عودت دهم؟
در صورتی که پذیرنده امکان عودت کالا/خدمت را به سایر مشتریان خود بدهد، شما هم می‌توانید نسبت به عودت کالا/خدمت خریداری شده اقدام کنید. شرایط عودت کالا/خدمت توسط پذیرنده تعیین می‌شود و شما تا ۱۴ روز و یا مدت‌زمان مشخص شده توسط پذیرنده – هر کدام که کمتر باشد – برای عودت کالا/خدمت و پس گرفتن موجودی خود زمان خواهید داشت.
آیا در صورت خرید با داراکارت، خدمات پس از فروش هم دریافت خواهم کرد؟
دقت داشته باشید هیچ تفاوتی بین خرید با داراکارت و سایر کارت‌های بانکی و اعتباری وجود ندارد. اگر پذیرنده به سایر مشتریان خود خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد، با دریافت هزینه‌ی یکسان می‌بایست به شما نیز خدمات پس از فروش ارائه دهد.
درصورت مفقود شدن کارت چه کنیم؟
در اپلیکیشن موبایل‌کارت درخواست بدهید تا کارت قبلی را منقضی کرده و کارت جدیدی برای شما صادر کنیم. بعد از آماده شدن کارت جدید، می‌توانید آن را از سازمانتان تحویل بگیرید.
درصورت ایجاد مشکل فیزیکی برای کارتم چطور کارت جدید بگیرم؟
در صورت آسیب فیزیکی و ناکارآمدی کارت، می‌توانید با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید و کارت جدیدی را درخواست کنید.
درصورت فراموش کردن رمز های کارتم چکار کنم؟
در صورت فراموشی هر کدام از رمزها، می‌توانید از روی اپلیکیشن موبایل‌کارت درخواست رمز جدید بدهید.